Pofhi Menü
Alışveriş Sepetim

Transparent Silicon Cases

Transparent Silicon Cases


Kişiye Özel Telefon Kılıfları


Hediyelik eşya sektörünün gelmiş olduğu aşamalar gerçekten oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Günümüzde artık hayal gücünü alabildiğine zorlayacak bir seviyeye ulaşan sektör devamlı yeni ürünler ve tasarımlar ortaya koymaktadır. Cep telefonu kılıflarına ilişkin yapılan ve geliştirilen tasarımlar da bu ürünlerin arasında yer almaktadır. 

Modern dünyada oldukça yaygın bir şekilde kullanılan cep telefonları artık hayatımın gerçekten olmazsa olmaz parçalarına dönüşmüş durumdadır. Evde, iş yerinde, okulda gittiğiz her yerde bizimle birlikte olan cep telefonlarımız hayatın her alanında ve her türlü aktivitesinde yanımızda yer almaktadır. Bu nedenle oldukça pahalı ve önemli teknolojik cihazlar olan telefonların korunmaları ve güvenlik önlemleri de bu noktada dikkat edilmesi gereken bir başka konu olarak karşımıza çıkmaktadır. 


Cep Telefonu Kılıfı Kullanma Nedenleri

Binlerce lira vererek satın aldığımız telefonlarımızda düşmeden kaynaklı olarak ortaya çıkan çatlaklar ve darbeler telefonumuzda hasara neden olmaktadır. İşte tam da bu gibi nedenlerden dolayı çeşitli cep telefonları kılıfları hayatımıza girmeye başladı. Böylelikle cep telefonu kılıfları sayesinde telefonlar her türlü darbe ve düşmeye karşı daha korunaklı hale getirilmiş oldu.    

Silikon, plastik ya da kauçuktan üretilmekte olan cep telefonu kılıfları, birçok kişinin en sık başına gelen telefon düşürme kazalarında en büyük koruyucu faktörlerden birisini oluşturmaktadır. Telefonlarımıza karşı her ne kadar dikkatli davranmaya çalışsak da gün içerisinde sürekli bizimle birlikte olmalarından kaynaklı olarak mutlaka bir düşme ya ad darbe alma riski ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Ancak telefon kılıfları sayesinde düşen telefonun almış olduğu darbe emilerek oluşan hasar en aza indirilebilmektedir. Kılıflar özellikle de düşük mesafelerdeki düşüşlerde büyük ölçekte koruma sağlamaktadır. Bu anlamda ise en çok kauçuk kılıflar tercih edilmektedir. Çünkü kauçuk kılıflar katmanlı yapıları sayesinde düşmelere karşı en yüksek korumayı sağlayabilmektedirler. Ancak silikon kılıflar da düşük mesafelerde etkili bir koruma sağlamaktadır. Sonuç itibariyle kılıf için seçilecek malzeme tamamen kullanıcının tercihine kalmış bir durumdur. Ancak kılıf kullanımı telefonunuzun güvenliği açısından neredeyse bir zorunluluktur diyebiliriz.

Aynı şekilde cep telefonu kılıflarının sağlamış olduğu bir diğer güvenlik önlemi ise telefon ekranınızın çizilmelere karşı korunmasıdır. Gün içerisinde oldukça fala kullanılan bu aletlerin aşırı kullanımdan dolayı yüzeylerinde bir çizilme yaşanması kadar doğal bir şey olamaz. Fakat eğer bir cep telefonu kılıfı kullanılacak olursa telefon ekranınız bu tip hasar ve çizilmelere karşı da korunmuş olacaktır. 


Cep Telefonu Kılıfınız İle Kişiselleştirilmiş Görünüm

Piyasada bulunan cep telefonu markaları bulunduğunuz şehirde bile binlerce hatta milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu da aynı telefon görselinin herkesin elinde olması anlamına gelmektedir. Böyle bir görünümden kurtulmak ve teflonunuza kendi kişiliğinizi kazandırabilmek için tercih ettiğiniz renk ve tasarımlarda bir cep telefonu kılıfı kullanabilirsiniz. Böylelikle cep telefonunuzun güvenliğini sağlarken aynı zamanda kişiselleştirerek dilediğiniz bir görüntüyü de elde etmiş olabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş teflon görünümünüzün yanı sıra bazı cep telefonu kılıflarının gelmiş olduğu teknolojik noktada gerçekten hayret verici bir seviyeye ulaşmaktadır. Öyle ki, bir takım piyasaya yeni sürülen cep telefonu kılıfları telefonunuzun kabiliyetlerini de artırabilmekte. Örneğin pil kapasitesini artıran telefon kılıfları, arka bölümde ekran kullanmanızı sağlayan telefon kılıfları gibi birçok yenilikçi tasarımlar da artan bir şekilde hayatımıza girmeye başlayacak gibi görünüyor.


Kişiye Özel Cep Telefonu Kılıfları

Ancak tabii ki daha fazla kişiselleştirmek istediğimiz kişisel cep telefonlarımızla ilgili harika bir alternatif daha bulunmaktadır. Bu da kişiye özel cep telefon kılıfları ve tasarılarıdır. Hediyelik eşya sektöründeki gelişmelerle paralel olarak ilerleyen kişiye özel hediye ve ürünler cep telefonu kılıflarını da etkilemiş durumdadır. Oldukça yaratıcı ve oldukça hoş tasarımlarla ortaya çıkan bu modeller günümüzde birçok kişinin kendi telefonları için kullandığı ya da sevdikleri kişiler için almış oldukları hediyelerin başında gelmektedir. Her model telefon için tasarlanmış olan kişiye özel telefon kılıfı çeşitleri bu sektörün geldiği aşamanın ne kadar üst seviyelerde olduğunun bir göstergesi niteliğindedir. 

Kişiye özel cep telefonu tasarımı çalışmalarında dilediğiniz fotoğrafları kullanabilmeniz mümkün. Dilerseniz ünlü birisinin fotoğrafını, dilerseniz kendi fotoğrafınız ya da sevdiğiniz birisi ile olan bir fotoğrafınızı kullanabileceğiniz birçok seçenek bulunmaktadır. Örneğin birçok kişi sevdiği kişilerin fotoğraflarını kullanarak kendilerine özgü kişisel bir telefon tasarımı oluşturmaktadır. Bu tasarımları hem kendileri için yaptırırken hem de sevdiği kişiye hediye olarak da sunabilmektedirler. 


Kendi Özgün Tasarımınızı Yapabilirsiniz

Ayrıca kişiye özel cep telefonu kılıfları için kendi tasarımınızı kendiniz yapmanız da mümkün. Sevdiğiniz bir kişiye vermeyi düşündüğünüz bir hediye olarak da düşünülebilecek en iyi alternatif olan bu ürünler özel günler için gerçekten unutulmaz hediyeler olabilmektedir. Kendinizin ve sevdiğiniz kişinin bir fotoğrafının sizin belirlediğiniz konseptte ve yine sizin belirlediğini renklerde sunulması mümkün olan kişiye özgü cep telefonu kılıfları tamamen size özel olacak. Sevgilinize, eşinize, en yakın dostlarınıza, annenize, babanıza ya da kardeşinize hediye edebileceğiniz bu kişiye özel cep telefonu kılıfları bir de sizin tasarımınızla birleşince sevdiklerini için çok daha değerli ve anlamlı bir hediye olacaktır. 


Eğlenceli ve Çılgın Tasarımlar

Eğer siz de sıradan kılıflardan sıkıldıysanız ve gün içerisinde sürekli yanınızda tutmak zorunda olduğunuz telefonunuzun artık daha sizden bir nesne olduğunu hissetmek istiyorsanız kişiye özel telefon kılıfları tam da size göre demektir. Iphone kılıfları, Samsung kılıfları (vs) tüm telefon markalarına uyumlu kılıflar için siz de birbirinden eğlenceli ya da anlamlı tasarımlardan birisini seçebilir ya da kendiniz tasarlayabilirsiniz. Hatta film ve dizi tasarımları gibi tasarımların da yapılabildiği kişiye özel cep telefonu kılıflarında birçok Yeşilçam filminin ve oyuncusunun görselleri de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Kısacası eğer standart, herkeste bulunan, sıkıcı, monoton hissettiren cep telefonlarından sıkıldıysanız ve artık bir yenilik arıyorsanız siz de mutlaka bir kişiye özel cep telefonu kılıfı aramaya başlamalısınız. “Kılıfım yalnızca bana ait olsun” diyen telefon kullanıcılarının daha çok tercih etiği bu ürünler ayrıca son zamanlarda oldukça çılgın ve eğlenceli konseptlerle de tüketicilerin beğenisini toplamaktadır. Gerçekten de sizden başka hiç kimsede bulunmayan oldukça farklı ve eğlenceli bu tasarımları siz de geliştirebilir ve arkadaşlarınız ya da sevdikleriniz için hoş bir sürpriz oluşturabilirsiniz. 

Üstelik de her tarzda ve her yaşta insanın kullanabileceği kendisine uygun modellerin yer aldığı kişiye özel cep telefonu kılıfları ile tarzınızı da tamamlayabilirisiniz. Klasik bir tarz ya da spor bir tarz hiç fark etmez. Tüm kesimlere hitap eden zengin tasarım çeşitleri ile siz de kendi tarzınıza uygun bir kılıf bulabilir ya da aradığınız kılıfı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Böylelikle cep telefonunuzla dahi görsel estetiğinizden vazgeçmeyerek kendinizi ifade edebilir ve daha iyi hissedebilirsiniz.     

Kişiye özel cep telefonu kılıfları sayesinde binlerce lira ödeyerek satın almış olduğunuz cep telefonlarınızın güvenliğini sağlarken aynı zamanda da kendinizi ifade eden renk, görsel ya da fotoğraflarla telefonunuzun size ait olduğunu daha çok hissedebilirsiniz.        

           

There are no products to list in this category.